DESTRUCTION (Ger) + Debauchery (Ger) + Scared To Death (Ger)

Kdy: Zpět na přehled akcí 27/11/2008 – 29/11/2008
Cena: Cena: 490,- Kč (Plzeň)
Vstupenky

27.11.2008 20:00 PLZEŇ, KD Šeříkova
29.11.2008 ZLÍN, sportovní hala Novesta – ZIMNÍ Masters Of Rock festivalbr />

I Thrash Metal má své legendy a ikony, o kterých se píše v kronikách tohoto hlučného hudebního žánru. Na letním Masters Of Rock se představila jedna z nich, kanaďané Annihilator, ale i v Evropě jedna žije a navíc letos slaví 25. narozeniny - němečtí DESTRUCTION! Kapela vyráží na Evropské turné k nové desce „D.E.V.O.L.U.T.I.O.N.“, čítající 26 koncertů ve 13 zemích. Počítá se také se dvěma zastávkami v ČR - 27. 11. v PLZNI, KD Šeříkova a 29.11. ve ZLÍNĚ, sportovní hale Novesta v rámci 4. ročníku festivalu Zimní Masters Of Rock!

Společně s Destruction budou Evropou křižovat také deathmetalisté DEBAUCHERY (Ger) a thrash/death metalisté SCARED TO DEATH (Ger).

DE_223-2_E-C_small

Kapela DESTRUCTION, jíž vévodí charismatický lord Schmier, letos slaví již 25. narozeniny a nejlepší oslavou je jistě nové, jubilejní, 10. album, nazvané „D.E.V.O.L.U.T.I.O.N.“.

25 let DESTRUCTION, to je 25 let klasického německého thrash metalu, 25 let inteligentních textů, 25 let nadšení pro hru a neúnavného bavení obecenstva, 25 neohrožených let ve světové hudební extralize! Na jejich nové jubilejní, narozeninové desce „D.E.V.O.L.U.T.I.O.N.“ se cílěně snoubí vše, co přineslo kapele slávu, kterou si udržela po celé čtvrtstoletí svého působení na poli exrémního metalu. Kytary, rychlé a ostré jako motorová pila, avšak silné dosti a schopné v těch pravých momentech ustoupit drtivě emocionálním pasážím. Jako třešničku na tomto dokonalém narozeninovém dortu tvoří, mistři kytary jako např. Vinnie Moore (UFO) ve skladbě „Devolution“ nebo Jeff Waters (ANNIHILATOR) ve skladbě „Urge (the Greed of Gain)“.

Čeká nás velkolepá, nezapomenutelná, správně thrash-šílená narozeninová oslava!

Tak nezapomeňte, totální destrukce bude 27.11. v PLZNI, KD Šeříkova a 29.11. ve ZLÍNĚ, sportovní hale Novesta v rámci festivalu Zimní Masters Of Rock!

Vstupenky na dobírku jsou k dostání na www.mastersofrock.cz, ve všech předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketportal, Ticketstream, na Plzeňský koncert také v Ticketpro!