David Ellefson – “Basstory”

Kdy: Zpět na přehled akcí 22.03.2019 
Kde: Zlín, Masters of Rock Cafe
Tyršovo nábř. 5497
760 01 Zlín
Česko
Cena: 790,-Kč - cena je platná do 15.12.2018
Vstupenky

Metalová ikona David Ellefson z Megadeth vyráží na svou BASSTORY tour! Zavítá také do Zlína!

 

David Ellefson je spoluzakladatel, a především mezinárodně uznávaný baskytarista metalových titánů MEGADETH. Kapely, která vyhrála ceny GRAMMY za nejlepší metalový výkon v písni Dystopia ze stejnojmenného alba.

Nyní David oznamuje svoji vlastní tour s názvem BASSTORY. Půjde o exkluzivní koncerty spojené s příjemným povídáním tohoto muzikanta.

Na komorní večer, sólového basového vystoupení a vyprávění Davida Ellefsona o detailech úsilí a probíjení se, ale i triumfech ve jménu Rock N ‘Rollu, se můžete těšit i ve Zlíně.

„Před několika lety jsem vyrazil na besedy po Austrálii, abych podpořil svou knihu My Life With ‘Deth a vždycky jsem byl nadšený, že se potkám se svými fanoušky v komornějším prostředí.
Tyto nezapomenutelné části mého života se shromáždily a vzešlo z toho turné BASSTORY. Nejenže budou moci mí fanoušci slyšet některé z oblíbených riffů, ale i příběhy s nimi spojené. Ne moc často se dostanu do malých rockových klubů/hudebních škol, přesně tam, kde to všechno začalo, a tak se opravdu moc těším, až se zase se svými fanoušky potkám!” říká Ellefson.

 

Intimní večer s Davidem Ellefsonem se uskuteční 22. března 2019 v klubu Masters of Rock Café.

Koncert bude k sezení u stolu, proto si rezervujte vstupenku včas, kapacita sálu je omezená!

Vstupenky můžete zakoupit na www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster a za zaváděcí cenu 790 Kč platnou do 15. prosince 2018.