DARK FUNERAL (Swe)

Kdy: Zpět na přehled akcí 04/04/2010
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Cena: 490,- Kč
Vstupenky

Black metalová legenda DARK FUNERAL s novým albem exklusivně na jediném koncertě pro ČR!

4. 4. 2010 – ZLÍN, Masters Of Rock Café
Speciální hosté: ZONARIA (Swe), CARACH ANGREN (Nl), NEFARIUM (Ita)

Konečně! Dlouhé a útrpné čekání je u konce! Švédská black-metalová legenda DARK FUNERAL přichází po dlouhých 4 letech s novým, jednoznačně nejsilnějším a technicky nejdokonalejším albem „Angelus Exuro pro Eternus“! Stále věrni svým kořenům, vrhli se do maximálního zdokonalování a do vývoje čistokrevného švédského black-metalu. Výsledkem je „killling“ album, pod kterým je producentsky podepsán sám Peter Tägtgren (Pain, Hypocrisy) a které je přímo pekelnou jízdou od začátku do konce!

Kapela vyráží dobýt si černý svět již na začátku roku 2010. Do ČR, do ZLÍNA a jeho Masters Of Rock Café dorazí 4. dubna 2010!

Speciálními hosty koncertu jsou švédští death/black metalisté ZONARIA, kteří chystají rovněž novou desku, fantastický melodický atmosférický black metal z Holandska CARACH ANGREN s novou deskou „Death Came Through A Phantom Ship“ a italští black-metaloví extrémisté NEFARIUM.

Temná nedělní mše ve ZLÍNĚ již 4. dubna! To si v žádném případě nemůžete nechat ujít!

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketportal (i na Slovensku), Ticketpro, Ticket-Art a Eventim, na baru v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově, u pořádající agentury Pragokoncert na tel: 577 432 580, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com a na stránkách www.mastersofrock.cz na dobírku.