CRUCIFIED BARBARA (Swe)

Kdy: Zpět na přehled akcí 11/12/2009
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Cena: 350,- Kč
Vstupenky

Švédské kvarteto dračic CRUCIFIED BARBARA a jejich švédští rock-kolegové BONAFIDE zahrají ve ZLÍNĚ!

11.12.2009 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café

Je to tak. 11. prosinec bude ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café ve znamení tvrdého „sexy“ rocku! Zahrají zde díky festivalu Masters Of Rock u nás již známé severské kočky Mia, Clara, Ida a Nicki, které si říkají CRUCIFIED BARBARA!

Holky letos vydaly v produkci švédského metalového guru Matse Levéna (naposled zpěvák Therion) svou druhou desku „Til Death Do Us Party“, a ta sklízí jedno vítězství za druhým na drsném poli světového rock´n´rollu! Jejich Evropské Turné k této novince tedy nemine ani Českou Republiku a město „rocku“ ZLÍN! Nechme jejich skvělou hard-rockovou „Sex Action“ uzavřít koncertní rok v klubu Masters Of Rock Café! Speciálním hostem koncertu budou švédští rockeři BONAFIDE, kteří zde rovněž představí novou desku „Somethings´s Dripping“. Bude to very hot večer, který vás 100% rozžhaví, stačí se jen odvázat!

Kapela CRUCIFIED BARBARA naskočila na rock-hudební dráhu v roce 2004 singlem „Losing The Game“ a od té doby jim to jede jako po másle! Svůj debut „In Distortion We Trust“ představili na turné jako speciální host samotných Mötorhead a nechybělo ani dostatečně žhavé představení po krásných dívkách v rocku lačnému českému publiku na MOR 2006. Nyní se tedy jejich sexy hard-rock vrací! Buďte tam!

CBfrontpubweb

 

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích www.ticket-art.cz, www.ticketportal.cz (i na Slovensku), na baru v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově u pořádající agentury Pragokoncert na tel: 577 432 580, na e-mailu: dupalova@pragokoncert.com a na stránkách www.mastersofrock.cz na dobírku a ve všech obvyklých moravských předprodejích.