Cradle of Filth (GB) a Moonspell (P) – vyprodáno!

Kdy: Zpět na přehled akcí 19.01.2018 
Kde: Ostrava, klub Garage
Martinovská 3262/50
723 00 Ostrava-Martinov
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 690,-Kč cena je platná do 30.11.2017
Vstupenky

CRADLE OF FILTH a MOONSPELL vyráží na turné se zastávkou v Praze a Ostravě!

 

Od roku 1991 na scéně, 11 studiových alb a hory fanoušků po celém světě! To je ve zkratce britská extrémistická legenda CRADLE OF FILTH, která před časem oznámila vydání nového studiového alba »Cryptoriana«. Světlo světa tato nahrávka spatří 22. září a hned nato CRADLE OF FILTH vyráží na velkolepé turné „Cryptoriana World Tour“, v kterém světu představí svůj zbrusu nový materiál. Legenda se vrací v čele s frontmanem Dani Filthem a také se stávající českou dvojicí – kytaristou Ashokem a bubeníkem Marthusem. Ale to není vše! Na turné si tato partička pozvala velmi speciální hosty. Doprovod jim budou dělat portugalští MOONSPELL, kteří jsou již řadu let učebnicovou ukázkou prvotřídního dark metalu. Letos MOONSPELL slaví 25. výročí a hodlají svým fanouškům dát to nejlepší za celou svou dobu působení!

Vyladěná scéna, temná atmosféra a zapálený projev frontmanů CRADLE OF FILTH a MOONSPELL – to vše společně s perfektní muzikou uvidíte v úchvatné LIVE show! Přijďte si poslechnout to nejlepší zblízka. Koncerty se uskuteční 18. ledna v pražském klubu Roxy a 19. ledna v ostravském klubu Garage. Tak buďte u toho!

Vstupenky zakoupíte za zaváděcí cenu 690 kč platnou do 30. listopadu na www.mastersofrock.cz a v prodejních sítích TicketPortal, TicketArt, TicketPro a Ticketstream.