CITRON – REBELIE REBELŮ RADEGAST TOUR 2015

Kdy: Zpět na přehled akcí 11/12/2015 
Kde: 10 měst v ČR
Cena: 290,- Kč
Vstupenky

CITRON vyjíždí na turné k novému EP – „Rebelie rebelů Radegast Tour 2015“ je tady! Láďa Křížek je zpět!

Po velkém množství času co tráví nyní CITRON ve studiu a maká na novém EP, budete moci na konci tohoto roku slyšet první výsledek! Nejúspěšnější alba „Radegast“ a „Plní energie“ čekají na svého nástupce :-). Zpěvák Standa Hranický už se na to sice dívá shůry, ale musí mít radost. Ocelové srdce CITRONU začíná opět tlouct! Legenda domácí tvrdé scény v čele s frontmanem Radimem Pařízkem bude mít po mnoha letech nové EP, na které později naváže také nové cédéčko!

A to není vše. Zcela nejzásadnější zpráva, která působí jako největší senzace letošního metalového dění v Česku je to, že Láďa Křížek je zpět v Citronu! A stejně jako tomu bylo u „Radegastu“, nejstěžejnějšího alba české metalové historie, opět hudbu tvoří skladatelská dvojice Pařízek – Křížek. Máte se na co těšit!

Na novém EP „Rebelie rebelů“ očekávejte tři zbrusu nové písně! O interpretaci dvou nových skladeb se postaral legendární zpěvák Láďa Křížek a další třetí novou píseň nazpívá známá česká rocková zpěvačka Tanja. Doufáme, že překvapením a vzpomínkou na Radegast na EP bude remake jednoho hitu Citronu v podání Ládi Křížka a pětici skladeb zakončí jeho duet s Tanjou, který se doposud neobjevil na žádném albu!

Předkapelou koncertů bude FREE FALL. Domácí kapela, která letos slaví 20. let na scéně a na turné s kapelou CITRON vyrazí v doprovodu nového alba „Malý kousek věčnosti“.

Velkolepé turné, které Citron chystají na konec letošního roku, se zastaví v desíti městech. Nenechte si ujít jedinečnou premiéru nového EP Citron ! Metalová legenda je zpět! A na turné vyráží s novou atraktivní scénou plnou světelných efektů a videoanimací!

Vstupenky za cenu 290 Kč zakoupíte na webových stránkách Masters Of Rock a v obvyklých předprodejích TicketPortal, TicketPro a TicketArt. Předprodej vstupenek bude zahájen 4. září.

„Rebelie rebelů Radegast Tour 2015“ očekávejte v těchto městech:

31.10.      Herálec u Žďáru n. Sázavou – KD Herálec
7.11.         České Budějovice – KC Art Igy
8.11.         Praha – Retro Music Hall
19.11.       Liberec – Lidové Sady
21.11.       Pardubice – Žlutý Pes
26.11.      Brno – Semilasso
27.11.      Velké Meziříčí – Jupiter Club
28.11.     Zlín – Masters of Rock Cafe
10.12.    Ostrava – Garage club
11.12.     Plzeň – KD Šeříkovka

Více informací a novinky sledujte na webu a facebooku www.mastersofrock.cz .

Turné pořádá agentura Pragokoncert (www.pragokoncert.com)

_DSC5543 _DSC5552 _DSC5557 _DSC5574

 

Generální partner turné:

Radegast

Partneři turné:

Freefall

Cargo

 

 

 

 

Mediální partneři:

Beat_Radio                 CasRock_radioRockMax_inv

 

 

MF_DNES_inv SPARK

 

Rebel_inv

 

 

RockPop_inv