CIRCLE II CIRCLE (USA) + Manticora (Den)

Kdy: Zpět na přehled akcí 23/05/2009
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Cena: 450,- Kč
Vstupenky

Americká melodic-metalová kapela CIRCLE II CIRCLE na jediném koncertě v ČR!

23.5. 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café
Speciální host: MANTICORA (Den)

23. květěn bude pro ZLÍN a jeho klub Masters Of Rock Café svátkem! V jediném, exklusivním koncertě zde v rámci svého Evropského turné „Delusions Of GrandTour 2009“ vystoupí americká melodic-metalová kapela s bývalým zpěvákem slavných SAVATAGE Zakem Stevensem v čele – CIRCLE II. CIRCLE.

Kapela nedávno vydala svoji 4 desku „Delusions Of Grandeur“, která sklízí nadšené kritiky po celém světě. Drtící basa a bicí, žhavé a prudké kytary, vynikající a silný hlas. Evropské Turné čítá 21 koncertů v 15 zemích Evropy a ve ZLÍNĚ tedy jejich elektrizující energie zabouří v sobotu 23. Května ve 20 hodin! Uslyšíte nejen nové skladby a největší hity kapely, ale také to nej ze SAVATAGE!

Speciálním hostem koncertu bude dánská, temně power metalová kapela MANTICORA, která má svém kontě již 6 alb a turné s takovými veličinami jako jsou Angra nebo Jon Oliva´s Pain. Pokud máte rádi hudbu Blind Guardian, Iced Earth či Nevermore, budou se vám tito Dánové velmi zamlouvat.

Předprodej vstupenek za super zaváděcí cenu, platnou do konce března, byl zahájen!

Pořídit si je můžete u pořádající agentury Pragokoncert na tel: 577 432 420, 777 701 591, přes www.mastersofrock.cz na dobírku, v Masters Of Rock Café ve ZLÍNĚ na Čepkově, v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketportal a Ticketstream a ve všech obvyklých předprodejích.