CHINASKI

Kdy: Zpět na přehled akcí 12/11/2011
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Vstupenky

!!! KAPELA CHINASKI NA PODZIMNÍM TURNÉ SLIBUJE BOMBASTICKOU SHOW !!!

Kapela CHINASKI startuje podzimní turné s názvem „Klubový speciál 2“, které navazuje na beznadějně vyprodané turné v roce 2009 a zastaví se na své štaci i ve Zlíně! 12.11. 2011 od 20:00 to rozjede v plné síle a uslyšíte jak nejstarší a největší pecky této kapely, ale i songy z nové desky „Není na co čekat“. Chinaski jsou jednou z nejlepších a nejoblíbenějších tuzemských kapel a jejich klubové koncerty mají neuvěřitelnou atmosféru a sílu!

Skupina Chinaski vznikla v roce 1987 pod názvem Starý hadry, kterou založili Pavel Grohman a Michal Malátný. Pod vlivem Charlese Bukowskeho se přejmenovávají na Chinaski a vychází jim stejnojmenné debutové album. Druhá deska „Dlouhej kouř“ přináší kapele velkou popularitu i několik nominací na Ceny akademie. V dubnu roku 1999 vychází singl 1.signální, rok nato odchází Petr Rajchert a za mikrofonem ho nahrazuje Michal Malátný. Popularita skupiny prudce stoupá a v roce 2005 získává Zlatého Slavíka. Před třemi lety přišli tragicky o bubeníka Pavla Grohmana, ale rozhodli se pokračovat. Odehráli další stovky koncertů a natočili novou desku „Není na co čekat“.

Takže pokud si chcete společně s touto kapelou zazpívat jejich největší hity, poslechnout ty z nové desky a hlavně suprovně si zapařit, tak neváhejte a určitě přijďte 12.11. 2011 od 20:00 do klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově!