CHILDREN OF BODOM (Fin)

Kdy: Zpět na přehled akcí 27/04/2011
Kde: PRAHA, Hala Folimanka
Vstupenky

Finští mladíci CHILDREN OF BODOM oznamují “The Ugly World Tour 2011″ a v rámci něj se zastaví také v PRAZE!

27. 4. 2011 20:00 PRAHA, KC Vltavská

CHILDREN OF BODOM patří bezpochyby mezi největší cestovatele po světě. Ještě ani nestihli pomalu vybalit kufry z posledního turné, které jeli spolu se Slipknot a Machine Head a už zase aby pakovali, protože je čeká další, tentokrát 2 měsíce dlouhá cesta nazvaná poeticky “The Ugly World Tour 2011″. Cesta, která vede skrz 23 Evropských států, Českou Republiku nevyjímaje! Spolu se svými krajany ENSIFERUM a švédskou bandou MACHINAE SUPREMACY zahrají v PRAZE, KC Vltavská – 27.4.2011!

Se svou poslední deskou “Blooddrunk” dosáhli CHILDREN OF BODOM dosud svého největšího úspěchu. Tomuto jejich hudebnímu dítku patřilo s přehledem úplně 1. místo v domácí albové hitparádě, ve všech ostatních Evropských zemích byste ji našli mezi první desítkou a patří jí 25. místo v slavné US Billboard Charts.

C.O.B., to není jen zcela jedinečné charisma a umění kytaristy Alexi Laiho, to je dokonalý hudební virus, na který obyčejné lidské tělo neumí vytvořit protilátku, vždy nakonec podlehne!

Přijďte se příjemně nakazit, koncert 27.4.2011 byl pro velký zájem o vstupenky přesunut z KC Vltavská do haly Folimanka v PRAZE!