Blues Pills (SWE)

Kdy: Zpět na přehled akcí 05.03.2017 
Kde: Praha, Rock Cafe
Národní 116/20
Nové Město,110 00 Praha-Praha 1
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 690,-Kč
Vstupenky

BLUES PILLS vyráží na turné se zastávkou u nás! Jejich energickou show můžete shlédnout po novém roce v pražském klubu Rock Café!

Blues rockový retro kvartet BLUES PILLS k nám přijede představit novinkové album »Lady in Gold«, které v evropských zemích zaznamenalo nebývalý úspěch. Album mladé kapely vyšlo v srpnu tohoto roku a artwork desky pochází od holandského umělce Marijke Koger-Dunhama, který svého času spolupracoval také s THE BEATLES! Nové songy od této kapely nejsou jen tak nějaká tahanice, mají skutečnou barvitost a pod kůži se vám vryjí velmi rychle, navíc když vokály zastává skvělá zpěvačka Elin Larsson. Tento vyladěný bluesový band se již představil na Masters of Rock, kde sklidil vřelé ovace a teď si jej můžete konečně poslechnout v příjemném klubovém prostředí! Koncert BLUES PILLS se uskuteční 5. března v klubu Rock Café v Praze, tak nezapomeňte přijít!

Vstupenku si zakupte za zaváděcí cenu 690 Kč platnou  na www.mastersofrock.cz a od pondělí budou k dispozici také v předprodejích TicketPortal, TicketPro, TicketArt a TicketStream.