BENÁTSKÁ NOC 2013

Kdy: Zpět na přehled akcí 26/07/2013 – 28/07/2013
Kde: LIBEREC - areál Vesec.
Vstupenky

21. ročník festivalu
Doposud jsou potvrzeni: SABATON (Swe), N.O.H.A (Int), SUNRISE AVENUE (Fin), JAMES (UK), Alkehol, BSP, Citron, David Deyl, Desmod, Harlej, Iné kafé, Metalinda, Katarína Knechtová, Meky Žbirka, The Paranoid, Wild People, Argema, David Koller, Debillheads, Komunál, Marek Ztracený, Memphis, Monkey Business, Peter Bič Project, Pipes and Pints, Rattle Bucket, Root, Těžkej Pokondr, Walda Gang, XIII. století. a mnoho dalších

Hudba, zábava, adrenalin – to bude 21. ročník festivalu Benátská noc ve Vesci u Liberce (26. -28. 7. 2013)

Loňské úspěšné rozhodnutí pořadatelů přesunout scénu festivalu Benátská noc do Vesce u Liberce se ukázalo jako velmi rozumné řešení nejen pro diváky, ale i pro vystupující umělce. Příznivá poloha areálu umožňuje dobrou dopravní dostupnost, komfortní zázemí a hlavně případná nepřízeň počasí nemá žádný vliv na program. I to je důležitý moment, který rozhoduje o koupi vstupenek na festival.

21. ročníku festivalu Benátská noc (26. – 28. 7. 2013) přinese kromě vystoupení hudebních hvězd i doprovodný program, ze kterého si vybere každý návštěvník festivalu. Pavel Mikez k připravovanému ročníku dodává: „Jsme právě ve fázi finalizace seznamu hlavních hudebních hostů. Stále častěji se množí dotazy ohledně vystoupení skupiny Blur. To bohužel zatím nemohu potvrdit. Ale jsem si už jistý, že chceme jít cestou renomovaných světových hudebních festivalů. Budeme mít jednu hlavní scénu a jednu odpočinkovou, na které se budou umělci střídat. Fanoušci tak nebudou muset pobíhat od jednoho podia ke druhému, naopak budou mít možnost si vychutnat každé vystoupení naplno. Pro nás je důležitá kvalita, nikoliv kvantita. Myslím, že dobrá pověst, velikost a úspěšnost festivalu není o obrovském počtu kapel na mnoha podiích. Rozšířit chceme také nabídku volnočasových aktivit, chceme i hodně adrenalinové, ale uvidíme, jak všechna jednání dopadnou.

Doposud jsou potvrzeni: SABATON (Swe), N.O.H.A (Int), SUNRISE AVENUE (Fin), JAMES (UK), Alkehol, BSP, Citron, David Deyl, Desmod, Harlej, Iné kafé, Metalinda, Katarína Knechtová, Meky Žbirka, The Paranoid, Wild People, Argema, David Koller, Debillheads, Komunál, Marek Ztracený, Memphis, Monkey Business, Peter Bič Project, Pipes and Pints, Rattle Bucket, Root, Těžkej Pokondr, Walda Gang, XIII. století. a mnoho dalších.

Informace naleznete na www.benatskanoc.cz a www.facebook.com/benatskanoc.cz.