BEATALLICA (USA)

Kdy: Zpět na přehled akcí 13/05/2008 – 14/05/2008
Vstupenky

The Beatles + Metallica = BEATALLICA
Skvělá americká statire-tribute banda zahraje hned 2x v ČR!

Pokud si myslíte, že The Beatles a Metallica jsou hudebně dva naprosto rozdílné světy, tak američané, kteří si říkají BEATALLICA vás přesvědčí o opaku!

 Beatallica_Group_wLogo_small_1

Schválně, co se stane, když zkombinujete nehynoucí hity „Brouků“ z 60´let s hymnami Metallicy z let 80´tých? Dostanete nejoriginálnější kapelu 21. století – BEATALLICU! Tato kombinace se může zdát jako hudební poprava, ale v jejich rukou se mění v čistou hudební genialitu! Přestože i Beatles měli ve své tvorbě jisté „heavy“ momenty („Helter Skelter“ nebo „Revolution“) nejsou samozřejmě řazeni mezi metalové kapely. Na druhé straně mince je Metallica, která nemůže být ani náhodou řazena mezi popové kapely. Ale pak tady máme kapelu BEATALLICA a všechny rozdíly mezi Beatles a Metallicou jsou rázem smazány!

Nevěříte? Přijďte se přesvědčit 13. 5. do Rock Café v PRAZE nebo pak 14. 5. do Masters Of Rock Café ve ZLÍNĚ! Bude to stát zato!

BEATALLICA vznikla v roce 2001 jako satira-tribute kapela z Milwaukee. A svými veselými show si získali řadu věrných fanoušků. Tato jejich bizzarní, fantastická kombinace nadchla mnoho fanoušků, a tak se Beatallica dostala, v podstatě nečekaně, i na velká světová pódia, kde si zahrála např. i s takovými hvězdami jako jsou Motörhead či Dream Theater! Na základě svého skutečně celosvětového úspěchu vydali v loňském roce svou první dlouhohrající desku s názvem „Sgt. Hetfield´s Motor Breath Pub Band“ se 13 jedinečnými beatlemetallicovskými songy. jako jsou např. klasické Beatlesácky strukturované songy s Metallica podtextem „Sandman“ nebo „For Horseman“, další evidentně více písně z dílny Metallicy „Revol-ooh-tion“, „Leper Madonna“ nebo „A Garage Dayz Nite“, velmi lehce identifikovatelné s vtipnými texty. Nechybí ani klasika jako např. „Hey Dude“, apod.

Jejich koncertní show jsou pověstná svou dokonalostí a zábavností! Přijďte se pobavit všichni, kdo máte rádi Beatles, Metallicu, obě kapely nebo i žádnou, protože tento koncert bude 100% skvělým a hlavně nevšedním hudebním zážitkem!