Axxis (GER)

Kdy: Zpět na přehled akcí 18.11.2018 
Kde: Praha, Nová Chmelnice
Koněvova 2597/219
130 00 Praha 3-Žižkov
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 650,-Kč
Vstupenky

Německá hard and heavy legenda AXXIS vyráží na tour s novým albem a míří také do Prahy!

Kapela AXXIS v čele s charismatickým zpěvákem Berniem Weißem baví své fanoušky již po tři desetiletí. Historie jejího vzniku se začala psát od roku 1988 a díky melodicky silným písním, které doslova vlévají notnou dávku energie do žil si brzy získaly své publikum.

Za dobu svého působení si vydobyla pověst jedné z nejzásadnějších hard rockových kapel v Německu a svou silnou pozici má dodnes po celém světě.

Tato důvěrně známá pětice z německého Lünenu má na svém kontě celkem 14 studiových alb a letos přichází s další novinkou. Nové album “MONSTER HERO” vyjde 18. října 2018 a kapela jej už na podzim představí na stejnojmenném turné.

AXXIS zavítá také k nám a nové pecky z čerstvě vydaného alba, ale také prověřené hity představí 18. listopadu v pražském klubu Nová Chmelnice.

Na “MONSTER HERO” TOUR 2018 se k AXXIS připojí němečtí rockeři DORNENKÖNIG, kteří budou z podia chrlit celé spektrum emocí! Máte se na co těšit!

Vstupenky můžete od této chvíle zakoupit na na www.mastersofrock.cz  nebo prostřednictvím předprodejních sítí TicketPortal, Ticketmaster a TicketStream za 650 Kč