AXXIS (Ger)

Kdy: Zpět na přehled akcí 01/12/2006
Kde: Masters of Rock Café ZLÍN
Vstupenky

Německá hard/rocková legenda AXXIS vystoupí ve ZLÍNĚ – Masters Of Rock Café 1.12.2006!

1.12.2006 Masters of Rock Café, Zlín-Čepkov, 20:00

axxis-logo

První prosincový den, shodou kalendářních okolností je to pátek, zavítá do ZLÍNA, do Masters Of Rock Café na Čepkově další legenda světového rock/metalu – německá kapela AXXIS.

Kapela byla založena v roce 1988 Bernardem Wiessem (zpěv, kytara) a zařadila se ihned po bok takových kapel jako např. Scorpions, tedy mezi velmi světově uznávané německé formace, které bláhově neusínají na vavřínech své slávy, ale stále pilně pracují a přinášejí svým věrným fanouškům stále něco nového, živého a naplňujícího. Frontman kapely, Bernard Weiss, je rozeným bavičem, který se nikdy neokouká a kapela neúnavně šlape naplno na rock/metalovém poli již víc jak 15 let. Stali se vzorem pro mnohé následovatele a jejich živá show přináší stále neuvěřitelně čerstvý příliv energie a pravé metalové nálady. Axxis jsou skutečně kultovní záležitostí, mají svůj specifický šarm, který se s nikým nedá srovnat.

Po albu „Time Machine“ (2004), ve kterém se kapela vrátila ke skutečnému heavy stylu se nyní Axxis prezentují zcela novým albem„Paradise In Flames“ (2006). Jde o další velmi dynamické, heavy album s typickými bombastickými chorály, které přímo vybízejí ke zpěvu. Je to naprosto excelentní hudební kus a jeho poslech, zejména pak naživo, se dá skutečně přirovnat k ráji, který pod sílou jejich hudby sálá v plamenech.

axxis

Přijďte si zaplavat na vlnách pravého legendárního hard/rocku se silnou příměsí heavymetalu 1.12. od 20:00 hod. do Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově. Němečtí Axxis vás naplní svou energií, silou a ohněm, jak to umí jen oni. Speciálními hosty koncertu budou plzeňští INTERITUS a vyškovští DARK GAMBALLE.