ASIA (UK)

Kdy: Zpět na přehled akcí 05/04/2009
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Cena: 795,- Kč
Vstupenky

ASIA (UK)
„Reunion Phoenix Tour 2009“

5.4.2009 20:00hod., ZLÍN, Masters Of Rock Café, Tyršovo Nábřeží 5497
Vstupné 795,- Kč.

Po loňské vyprodané a nadšeně přijaté koncertní premiéře v České republice (Praha-Retro Music Hall, květen 2008) vystoupí ASIA v rámci stále pokračujícího Reunion Phoenix Tour také ve Zlíně!

Asia2

 

První britská supergroup osmdesátých let se vrací ve své původní a nejsilnější sestavě ve složení Steve Howe (ex-Yes) John Wetton (ex-King Crimson, Uriah Heep, Roxy Music), Geoff Downes (ex-Yes, Buggles) a Carl Palmer (ex-ELP).Skupina Asia, založená v roce 1981 kytaristou Steve Howem a baskytaristou a zpěvákem Johnem Wettonem (ještě téhož roku se skupina zkompletovala příchodem klávesisty Downese a bubeníka Palmera), debutovala celosvětově úspěšným albem Asia (1982). Po vydání dalších dvou studiovek, Alpha (1983) a Astra (1985) se však klasická sestava rozpadá. Asia začátkem devadesátých let obnovuje činnost a až do roku 2005 koncertuje a vydává alba v různých sestavách a se střídavými úspěchy.

Comeback původní sestavy ale přichází až v roce 2006 a je následován celosvětovým úspěšným tour. Asia v originálním obsazení také vydává novou studiovou desku s názvem Phoenix (duben 2008) a několik skladeb z této novinky pravidelně zařazuje do svého playlistu. Koncertní set trvá více než 2 hodiny a diváci se mohou těšit na všechny žebříčkové megahity této skupiny (Heat Of The Moment, The Heat Goes On, Only Time Will Tell, Time Again, Sole Survivor, Don’t Cry atd.). Hudebníci si připomenou i své mateřské kapely, takže dojde i na písně Roundabout (od Yes), Video Killed The Radio Star (od Buggles) či Fanfare For The Common (od ELP).

Info a objednávky vstupenek na tel. 603 531 943, e-mail: ozzyapotkan@seznam.cz nebo tel. 777 701 591, e-mail: dupalova@pragokoncert.com

Související odkazy: www.originalasia.com

Předprodej vstupenek též v zde na www.mastersofrock.cz a v sítích www.ticketstream.cz, www.ticketpro.cz, www.ticket-art.cz, www.ticketportal.cz