ARAKAIN+DYMYTRY – ARAKAIN DYMYTRY TOUR 2014 + host Absolut Deafers

Kdy: Zpět na přehled akcí 16/11/2014
Kde: Masters Of Rock Café
Tyršovo nábřeží 5497
760 01 Zlín
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 299,- Kč
Vstupenky

Metalový podzim bude v plném proudu i v neděli 16.11. u nás v Masters of Rock Café ve Zlíně!

Společné turné dvou metalových kapel ARAKAIN a DYMYTRY navazuje na letošní veleúspěšné jarní turné, po kterém se strhla lavina žádostí o pokračování. Kapely nám tedy díky pozitivním ohlasům naservírují jeden z navazujících koncertů ovšem se zcela novými playlisty a pracují i na nových překvapeních!

Podzimní ARAKAIN DYMYTRY Tour je tak skvělou příležitostí nejenom pro ty, kterým jarní společné turné kapel uniklo. Unikátní spojení dvou špičkových metalových kapel na jednom pódiu se totiž v dalším roce určitě neobjeví. Na své si však přijdou i všichni ti, kteří měli možnost vychutnat si tuto skvělou megashow už na jaře. A rozhodně se nebudou nudit! Jak již bylo uvedeno, kapely pracují na nových překvapeních  a samozřejmostí budou nové playlisty, na jejichž složení se prostřednictvím ankety mohou spolupodílet i samotní fanoušci! Volit mohou dosud nehrané songy z aktuálních CD – Adrenalinum od Arakainu a Homodlak od Dymytry.

„Volba společného turné s Dymytry se ukázala jako správně načasovaná a ověřila stoupající pozornost, kterou si Dymytry vybudovali. Bylo určitě mnoho fanoušků, kteří navštívili i více koncertů v turné a většina komentářů se nesla v duchu, že něco takového u nás ještě neviděli. To náhrává tomu, že na podzim budeme s Dymytry pokračovat ve společném turné, protože jsou lokality, kam jsme se nedostali a kde je toto naše spojení žádáno,“ hodnotil jarní společné turné kytarista Arakainu Jiří Urban.

Arakain je česká metalová  legenda, která byla založena v roce 1982 z původní kapely Apad, jejímž zpěvákem byl Aleš Brychta. Ten se stal také frontmanem  Arakainu a byl jím až do roku 2002. Po jeho odchodu z kapely jej nahradil Petr Kolář a nakonec od roku 2005 pak Jan Toužimský. Složení ostatních členů kapely se měnilo tak, že od roku 1982 zůstal jen kytarista Jiří Urban. Zakládajícími členy kapely byli zpěvák Aleš Brichta, kytarista Jiří Urban a bubeník Miroslav Nedvěd. Současný Arakain to je Honza Toužimský (zpěv), Jiří Urban (kytara), Mirek Mach (kytara), Zdeněk Kub (baskytara) a Lukáš Doxa Doksanský (bicí).

Dymytry je česko-ruská metalová kapela z Prahy, která svůj styl nejčastěji označuje jako Psy-core. Skupina hraje od roku 2004. Její image je založená na predátorských maskách z dílny Národního divadla, na mohutných kytarových riffech, melodických refrénech a sugestivním zpěvu.

Jako předkapela vystoupí formace Absolut Deafers.

Nezapomeňte!! Dne 16.11. 2014 od 20:00 dorazte do klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně, nebude tam chybět žádný z fanoušků tvrdé muziky a zaznít může právě i váš oblíbený song kapely Arakain či Dymytry!

 

Vstupenky jsou k dostání v kavárně klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově tel: 777 701 592, v Centrálním předprodeji vstupenek ve Velkém kině tel: 571 817 264,
v Golden Apple Cinema tel: 571 817 255, dále v Record Music Uherské Hradiště, v Čedoku
ve Vsetíně, v Tóny Distribuci v Přerově, v MIC Holešov a v sítích
www.ticketportal.cz,
www.ticketpro.cz a www.ticketart.cz. Více informací na www.mastersofrockcafe.cz, www.arakain.eu a dymytry.cz.