Anneke van Giersbergen´s VUUR – UK & EUROPEAN TOUR 2018!

Kdy: Zpět na přehled akcí 16.02.2018 
Kde: Praha, Nová Chmelnice
Koněvova 2597/219
130 00 Praha 3-Žižkov
Česko
Zobrazit mapu
Cena: 650,-Kč
Vstupenky

ANNEKE VAN GIERSBERGEN’s VUUR představí nové album v klubovém turné se zastávkou v Praze!

Na začátku roku 2016 se ohnivá kráska Anneke rozhodla zúžit své hudební zaměření a jít folkovou akustickou cestou jako sólový umělec a také metalovým směrem jako zpěvačka kapely. Už od GENTLE STORM její fanoušci očekávali návrat k metalu, a konečně je tady! Nová kapela VUUR – překládaná z holandštiny jako “oheň” nebo “vášeň” vznikla, aby reprezentovala metalovou stránku úchvatné zpěvačky Anneke.

Kapela své debutové album s názvem »In This Moment We Are Free« vydala 20. října a hodlá jej představit svým fanouškům v rámci turné UK & EUROPEAN TOUR 2018! Zastávka pro Českou republiku proběhne 16. února v klubu Nová Chmelnice v Praze. Tak buďte u toho! Čekají vás nejen zbrusu nové písně, ale i oblíbené songy z repertoáru Anneke!

Anneke dodává: ”Vždycky budu hrát písně od The Gathering a Devin Townsend, protože je miluji,” říká. “Také vím, že lidé ty písně chtějí slyšet, takže je nikdy neopustím, mám také své oblíbené písně z The Gentle Storm, které budu dál hrát. Měli bychom se podívat na VUUR jako na konečnou. Není to ale projekt, proto, když uděláme setlist, bude obsahovat nové věci a také další oblíbené písně z mé minulosti.”

Vstupenky na koncert zakoupíte za zaváděcí cenu 590 Kč platnou do 15.12. na www.mastersofrock.cz a a předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro, TicketArt a Ticketstream.