ANNEKE van GIERSBERGEN (NED), ANNA MURPHY (SUI), NIL (CZE)

Kdy: Zpět na přehled akcí 05/04/2014
Kde: ZLÍN, Masters of Rock Café
Zlín
Česká republika Zobrazit mapu
Cena: 550 Kč
Vstupenky

Zlín v dubnu čeká milá dámská návštěva – Anneke van Giersbergen a Anna Murphy

anneke

Těsně před sedmým výročím vzniku svého projektu / skupiny s názvem ANNEKE van GIERSBERGEN holandská diva, obrovský talent, excelentní vokalistka Anneke zavítá do klubu Masters of Rock Café. Tam v sobotu 5. dubna někdejší vokalistka a kytaristka skupiny THE GATHERING odezpívá a její kapela odehraje koncert v rámci právě probíhající tour na podporu aktuální sólové desky „Drive“, která vyšla v září loňského roku. Anneke o svém pátém albu řekla: „V době, kdy jsou desky nahrávány tak, že soubory se kompletně přenášejí online, jsem věci moc chtěla udělat starým dobrým způsobem. Prostě natočit desku ve studiu se skupinou muzikantů. Nakonec je to cítit – album je prodchnuté nadšením a svěžestí“. Přijďte se taky osvěžit…

Anneke van Giersbergen do zlínského Masters of Rock Café nepřijede sama – příjemný večer začínajícího jara svým vystoupením začne zpěvačka, skladatelka a multi-instrumentalistka Anna Murphy. I tato švýcarská umělkyně má od podzimu novou desku – debutovou „Cellar Darling“, kterou si sama složila a napsala. Hudební kritici Annu přirovnávají k Amy Lee (EVANESCENCE), Florence Welch (FLORENCE + THE MACHINE) nebo k Tori Amos. Ale my ji dobře známe z ELUVEITIE!

Vstupenku na 5. dubnový večer si za zaváděcí cenu 500,- Kč (platnou do konce ledna) pořiďte odsud nebo kupte v obvyklých předprodejích.