André MATOS (Brasil)

Kdy: Zpět na přehled akcí 25/04/2009 – 26/04/2009
Kde: Zlín, Masters Of Rock
Cena: 450,- Kč
Vstupenky

André MATOS se svou kapelou míří do PRAHY a do ZLÍNA!

17.4. Zlín, Masters Of Rock

Pražský koncert André MATOSE přesunut z Rock Café do klubu Exit Chmelnice!
Rozhodnutím Městské Části Praha 1 byly od 15.4. zrušeny všechny hudební produkce v pražském klubu Rock Café. Z tohoto důvodu přesunula agentura Pragokoncert chystaný koncert brazilského metalového zpěváka André MATOSE do klubu EXIT CHMELNICE! Koncert se uskuteční v plánovaný termín, v sobotu 25.4. od 19 hodin! Kromě koncertu mistra zpěvu André MATOSE se můžete těšit i na 3 české kapely! Power 5, Interitus a Eagleheart.

Všechny zakoupené vstupenky zůstávají samozřejmě v platnosti!

25.4. 19:00 CHMELNICE, klub EXIT
26.4. 19:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café

Brazilec ANDRÉ MATOS se stal jedním z neuznávanějších osobností světové metalové scény! Je to výborný skladatel, zpěvák a klavírista. Byl mozkem kapel VIPER, ANGRA a SHAAMAN, je nenahraditelným hlasem v projektech rockových oper! Naposledy jsme měli tu čest vidět ho v projektu AVANTASIA Tobiho Sammeta. Jeho nezaměnitelný pronikavý hlas, tolik mocný zejména ve výškách byl a je ozdobou mnohých slavných hudebních projektů!

matosaband

Po rozpadu kapely SHAAMAN v roce 2006 založil André MATOS svou sólo kapelu, ve které hrají hned 4 muzikanti právě z SHAAMAN. Jeho kapelu tak tvoří Luis Mariutti (bass kytara), Hugo Mariutti (Kytara), Fabio Ribeiro (Klávesy), André „Zaza“ Hernandes (ex-Angra, kytara) a nový, teprve 17 letý bubenický zázrak Eloy Casagrande! V roce 2007 vydává André MATOS ve spolupráci s producenty Royem Z a Saschou Paethem svou první sólo desku „Time to be Free“, která od svého vydání sklízí nekonečné nadšení a ovace, stala se absolutním bestsellerem v Brazílii, sklízí přední příčky hitparád například v Rusku nebo v Japonsku!

Kdo ještě neměl možnost seznámit se s tímto nadaným a všestranným hudebním mágem, má nyní jedinečnou příležitost! André MATOS se svou kapelou přijíždí v rámci svého světového turné také do ČR!

25.4. 19:00 CHMELNICE, klub EXIT
26.4. 19:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café

Vstupenky si můžete pořídit u pořádající agentury Pragokoncert na tel: 577 432 420, 777 701 591, přes www.mastersofrock.cz na dobírku, v Masters Of Rock Café ve ZLÍNĚ na Čepkově, v předprodejních sítích Ticket-Art, Ticketportal a Ticketstream a ve všech obvyklých předprodejích.