Amaranthe (SWE)

Kdy: Zpět na přehled akcí 14.11.2016 
Kde: Praha, Meet Factory
Ke Sklárně 3213/15
Smíchov,150 00 Praha-Praha 5
Česká republika
Zobrazit mapu
Cena: 690,-Kč
Vstupenky

AMARANTHE vydávají nové album a vyráží na turné se zastávkou v Praze!

AMARANTHE vyráží se svým novým albem »Maximalism« a vzrušující novou LIVE show na evropské turné! Po úspěšném festivalovém létě přijedou do 21 měst představit své novinkové album. Šestičlenná skupina dává do svého vystoupení naprosto vše a krásný vokál zpěvačky Elize společně s druhým hlasem frontmana Jakea jsou třešničkou na dortu jejich perfektního pódiového projevu. I přes relativně krátkou kariéru na sobě AMARANTHE pořádně zapracovali a po prvních velice úspěšných albech vydávají v pořadí již třetí, které nám hodlají představit v rámci evropského turné na jediné zastávce u nás a to 14. listopadu v pražském klubu MeetFactory, tak buďte u toho!

Speciálními hosty koncertu AMARANTHE bude švédská melodic death metalová pecka SONIC SYNDICATE! A první kapelou, která započne večer bude SMASH INTO PIECES. Ti vám předvedou svůj jedinečný přístup k hudbě a zahájí celý koncert. Nenechte si ujít tyto tři melodické kapely v jeden večer na jednom skvělém koncertě!

Vstupenky si zakupte za zaváděcí cenu 650 Kč platnou do 31. srpna na www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.