ACCEPT (Ger)

Kdy: Zpět na přehled akcí 12/02/2011
Kde: ZLÍN, Masters Of Rock Café
Vstupenky

POZOR! Legendární válečná loď zvaná ACCEPT zakotví na den ve ZLÍNĚ, Masters Of Rock Café!

12.2.2011 20:00 ZLÍN, Masters Of Rock Café

Jen těžko si lze představit důležitější německou heavymetalovou kapelu než ACCEPT… Jistě, jsou zde HELLOWEEN, ale jejich metal se vyvíjel spíše s akcentem na melodie a rychlost, kdežto ACCEPT šli spíše cestou zatěžkaných středních temp a dali heavymetalovému směru skutečně „heavy“ podtext. Z bohatého odkazu této německé kapely tvrdému hudebnímu směru čerpají mnozí dodnes. Teutonští metalisté totiž každému zapálenému fanouškovi míří přesně „na komoru“! Přesvědčili o tom na sto procent i na letošním Masters Of Rock festivalu, kde se stali vrcholem nedělního programu. Premiéra nového zpěváka Marka Tornilla tak byla vskutku grandiózní!

Pozor! ACCEPT se nyní vrací se svým zbrusu novým studiovým albem „Blood Of The Nations“! O tom, že jejich metalové srdce opět neochvějně bije svědčí i skvělá umístění nové desky ve světových žebříčcích. (12. místo v European Billboard charts, 35. místo v žebříčku nejlépe prodávaných desek na světě…atd.). Mnoho světových médií označují tuto desku za metalové album roku 2010!

ACCEPT jsou zkrátka v plné síle a záři zpět a blíží se podmanit si vás! Jejich válečná loď zakotví na břehu řeky Březnice ve ZLÍNĚ, v Masters Of Rock Café dne 12. února 2011. U toho nesmíte chybět!

ACCEPT official pic april